Misja

Program rozwoju piłkarzy w ramach Akademii Piłkarskiej "Hetman"  został podzielony na dwa etapy. Pierwszy obejmuje grupy wiekowe :

-piłkarskie przedszkole (4-6 lat)

-żaki(7-9 lat)

-orliki(10-11 lat)

-młodziki(12-13 lat)

W tym czasie równie ważne jest zarówno wprowadzanie zasad profesjonalnego szkolenia jak i realizacja celów z obszaru aktywności fizycznej i umożliwienie jak największej liczbie dzieci z Gminy Byczyna trenowania pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Szkoleniowcy poza nauką piłkarskiego rzemiosła kształtują też u swoich podopiecznych cechy związane z uprawianiem sportu, takie jak: odpowiedzialność, sumienność, punktualność, umiejętność organizacji czasu i podejmowania decyzji.

Drugim etapem szkolenia jest współpraca z Ludowym Klubem Sportowym "Hetman" w którym zawodnicy będą realizować proces szkolenia w kolejnych trzech kategoriach wiekowych:

-trampkarze(14-15 lat)

-juniorzy(16-19 lat)

-seniorzy (19 lat i więcej)

Głównym celem drugiego etapu szkolenia jest dostarczenie do pierwszej drużyny Hetman Byczyna  wartościowych graczy, którzy będą w stanie odgrywać znaczące role w zespole. Dzięki oparciu kadry na wychowankach klub będzie mógł przeznaczać większe środki  w dalszy rozwój szkolenia zarówno w Akademii jak i samym klubie.

Wiadomości (utwórz nową)